כביסה לחדר נקי

כביסה לחדר נקי

מכבסה בחדר נקי
מכבסה בחדר נקי
אקסדרון בשיתוף עם מכבסת חמשת הפסים מתמחים בהשכרת טקסטיל ושרותי כביסה לחדר נקי, אנטיסטטית, וסטרילית. החברות פועלות בישראל מעל 20 שנה ובעלות ניסיון רב בתחום.

אקסדרון מומחית לחדרים נקיים, הקימה חדרים נקיים רבים בישראל, לרבות מכבסות נוספות, מבצעת סיקורים ובדיקות של חדרים נקיים, ומקיימת הדרכות והסמכות בתחום החדרים הנקיים מעל 2 עשורים.

מכבסת חמשת הפסים מבצעת השכרה וכביסה לטקסטיל מעל 25 שנה בישראל, בפריסה ארצית, עם לוגיסטיקה מדויקת, בקרת איכות גבוהה, ושרות ללא תחרות לחברות המובילות במשק. אנו מבצעים:

 - כביסה לחדר נקי
 - כביסה אנטיסטטית
 - כביסה סטרילית

אנו משתמשים במיטב החומרים להבטחת כביסה נקייה הכוללת חיטוי אנטי בקטריאלי, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות, חדרים נקיים, ומערכות עיקור.
המים במכבסה הינם מים רכים (ללא אבנית) דבר המגביר את איכות ניקיון הכביסה. במכבסה מספר נקודות בקרת איכות (מחלקת כביסה, גיהוץ, קיפול ואריזה) על מנת שהמוצר הסופי יהיה באיכות גבוהה ביותר. החברה דוגלת בהענקת השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, לפיכך השירות נעשה בהתאמה לבית העסק על פי דרישות הלקוח וצרכיו והפקת תוכנית חסכונית, יעילה ואיכותית ממדרגה ראשונה. השירות כולל:

 - השכרה של ביגוד אנטיסטטי ולחדר נקי
 - מכירה של ביגוד אנטיסטטי ולחדר נקי

 
חטיבת החדרים הנקיים משתרעת על שטח של כ- 300 מ"ר ומאובזרת במכונות חדישות ביותר, חדר נקי מתקדם, אנו מציעים השכרת ביגוד אנטיסטטי ושרותי כביסה נקיה וסטרילית. הכביסה מתבצעת באמצעות מכונות נירוסטה מיוחדות ולפי הדרישות המחמירות ביותר לשמירה על ניקיון הביגוד והתכונות האנטיסטטיות שלו בשימוש של: מים מסוננים REVERS OSMOSIS חומר כביסה NON IONIC חומר כביסה בסיסי בין 6.5-7.5 PH ללא כלור -לשמר את הסיבים המוליכים הגנה מחשמל סטטי, כל פריט נבדק חשמלית לאחר כל כביסה ע"י ציוד מכויל לפי התקן. כל הפריטים מסומנים בברקוד המאפשר שליטה על המוצר. חטיבת החדרים הנקיים חרטה על דיגלה העסקת עובדים עם צרכים מיוחדים ובכך תורמים להשתלבותם בחברה, ומאמינים בשוויון הזדמנויות.